Ми працюємо!
Україна переможе!

Види фільтрів для води

Види фільтрів для води

Розроблений для видалення або зменшення забруднень з води, використовуваної для пиття, приготування їжі, миття і душа, фільтр для води, з одного боку, є набагато більш економічним рішенням, ніж вода у пляшках. З іншого боку, фільтри для води забезпечують певну міру захисту від потенційно шкідливого впливу хімічних речовин, важких металів і мікроорганізмів. Фільтри для води бувають різних типів як з точки зору системи, так і з точки зору використовуваних фільтруючих матеріалів. Хоча технічні характеристики, продуктивність і вартість сильно розрізняються, застосування фільтрів для води по суті однаково, незалежно від того, що являє собою система.

Системи Фільтрації Води

Багато типів систем фільтрації води доступні як для побутового, так і для комерційного застосування. Замість того, щоб все більше і більше забруднюючих речовин, включаючи лікарські препарати, неорганічні тверді речовини і патогенні мікроорганізми, знаходять свій шлях в водопостачання, домовласники, орендарі та підприємства однаково усвідомлюють цінність ефективного фільтра для води.

Кожна система поставляється зі своїм власним набором специфікацій, що стосуються сумісності, установки і технічного обслуговування. Як мінімум, система фільтрації води включає в себе корпус фільтра і змінний картридж. Портативні системи включають в себе посудину для зберігання відфільтрованої води.

Системи стільниць, мийок і холодильників використовують свій власний кран або дозатор для подачі фільтрованої води, в той час як системи, встановлені на кранах, вбудовані і вбудовані в будинок, покладаються на існуючий кран. Фільтри для води можуть бути системами точкового використання або точкового входу. За винятком фільтрів для всього будинку, всі перераховані типи є системами точкового використання, а це означає, що вода фільтрується там же, де і розподіляється.

Матеріали для води

На додаток до типу існуючої системи, тип фільтруючих матеріалів, використовуваних в системі, є ще однією важливою відмінністю. Термін "фільтруючі матеріали" описує матеріали або речовини, використовувані для фільтрації води. У домашніх умовах основними використовуваними середовищами є вуглець, металеві сплави, зворотний осмос та кераміка. Інші засоби масової інформації включають ультрафіолетове світло, іонообмінну смолу, плісировану папір і закручене поліпропіленове волокно. З усіх типів фільтруючих матеріалів найбільш поширені вуглецеві.

Фільтри Для Води з вуглецевими Середовищами

У фільтрах для води використовуються два основні різновиди вуглецевих середовищ: вугільний блок і гранульований активоване вугілля. Вугільний блок-фільтр - це щільно упакований, майже твердий шматок активованого вугілля, зазвичай виготовлений з лушпиння кокосових горіхів. Гранульований активоване вугілля або фільтри GAC менш щільні, замість цього вони містять велику кількість гранул вуглецю розміром з пісок. Невелика кількість вуглецю містить дуже велику площу поверхні завдяки своїм фізичним властивостям. Вугільні фільтри дуже ефективні, так як нефільтроване вода має велику площу для контакту.

Фільтри Для Води З Металевих Сплавів

Фільтри з металевих сплавів, такі як KDF-55, використовують шар гранульованої міді і цинку для створення оксиду цинку, який пригнічує ріст бактерій. Також звані окислювально-відновні фільтрами через процес окисного відновлення, фільтри KDF і інших металевих сплавів зазвичай використовуються в поєднанні з іншими фільтрами під час багатоступеневих процесів фільтрації.

Фільтри Для Води Зворотного осмосу

Системи зворотного осмосу або RO-фільтрації використовують багатоступінчастий процес, в центрі якого знаходиться мембранний модуль. За допомогою додатка тиску забруднена вода відділяється від чистої води, що пропускається через мікропористий фільтр або мембрану, яка захоплює майже всі, крім молекул води.

Керамічні Фільтри для Води

Керамічні фільтри для води, зазвичай просочені наносеребрянимі частинками, відмінно справляються з видаленням мікроорганізмів та інших домішок з води. По суті, складається з скам'янілого елемента, микропористая керамічна середовище може зупиняти частинки розміром 1/100 000-го дюйма або 0,22 мікрона.

Інші Фільтри

Іонізатори води використовують магнітне поле для поділу води на два потоки, один з яких багатий лугом і ідеально підходить для споживання, а інший багатий кислотою і зазвичай викидається. УФ-фільтри використовують ультрафіолетове світло для знищення практично всіх живих організмів, які можуть бути присутніми у воді. Іонообмінні фільтри можуть видаляти неорганічні тверді речовини і пом'якшувати воду, але вони неефективні для видалення хімічних речовин і бактерій.

Гофрований папір і закручені поліпропіленові фільтри ефективні для видалення з води тільки осаду, піску, іржі та інших великих частинок сміття. Ці фільтри використовуються тільки в якості попередніх фільтрів, призначених для запобігання пошкодження систем водопостачання, побутових приладів та інших фільтрів.

Продуктивність

Найбільш важливим аспектом будь-якої системи фільтрації, типу фільтра або методу є те, що вона видаляє з води, щоб зробити її безпечнішою для споживання. Зазвичай у водопровідній воді міститься величезна кількість хімічних речовин, важких металів, мікроорганізмів і органічних сполук, які можуть викликати хворобу. Високий рівень забруднюючих речовин у питній воді може викликати довгострокові проблеми зі здоров'ям і роздратування шкіри (при прийнятті душа), а також може бути шкідливим для людей з ослабленою імунною системою. Короткий список забруднюючих речовин, які можуть бути у водопровідній воді, включає в себе:

 • 1. Побічні продукти хлорування
 • 2. Вести
 • 3. Ртуть
 • 4. Хром
 • 5. Мідь
 • 6. Кадмій
 • 7. Азбест
 • 8. Летючі органічні сполуки (ЛОС, такі як бензол і ін.)
 • 9. Віруси
 • 10. Бактеріологічні організми
 • 11. Гербіциди
 • 12. Пестициди
 • 13. Осад
 • 14. Іржа

Рідко один тип фільтруючого матеріалу видаляє всі можливі забруднення. З цієї причини використовуються багатоступінчасті системи фільтрації, які нараховують до 10 ступенів. Вода спочатку проходить через попередній фільтр, призначений для видалення великих частинок, таких як осад. Звідти вода поступово фільтрується, проходячи через комбінацію, яка може включати окислювально-відновні середовища, кілька вуглецевих стадій, іонообмінні середовища, мембранний модуль і ультрафіолетове світло.

Видалення забруднюючих речовин вимірюється у відсотках. Таким чином, фільтр може зменшити запах і смак хлору на 98 відсотків або видалити 99,99 відсотка мікробних кіст. Фільтри тестуються NSF і / або ANSI і сертифікуються на відповідність певним стандартам. Термін служби вугільних фільтрів становить від 3 до 6 місяців, перш ніж вони потребують заміни. Керамічні фільтри і мембранні модулі можуть бути очищені і, отже, тривати довше.

Установка

Залежно від системи фільтрації води установка буде відрізнятися. Портативні системи не вимагають установки, так як вони повністю автономні. Фільтри, встановлені на кранах, кріпляться практично до будь-якого кухонного крану за лічені секунди без будь-яких інструментів. Системи під раковиною і стільницею вимагають більш складної установки для установки корпусу фільтра, установки спеціального крана і підключення до водопроводу.

Системи цільного будинку повинні бути встановлені в місці входу в будинок. Фільтри холодильника дуже легко зняти і замінити, так як система поставляється попередньо вбудованої в певні моделі холодильників. Виняток становлять вбудовані фільтри. Вони підключаються безпосередньо до водопроводу, який живить будь-розподільник води холодильника.

Портативні системи фільтрації води починаються всього з 10 доларів, але можуть коштувати 500 доларів або більше для високорозвинених установок. Ціни на змішувачі, стільниці, раковини і системи для всього будинку варіюються від 20 доларів до кількох сотень або тисяч доларів. Оснащення будинку або бізнесу водяним фільтром не обов'язково має бути жахливо дорогим, хоча потрібно регулярне очищення або технічне обслуговування системи фільтрації. Картриджі водяного фільтру повинні бути замінені після закінчення терміну придатності, щоб система залишалася ефективною.

Необхідність В Фільтрі Для Води

Сполучені Штати в цілому мають високі стандарти якості води, і велика частина води, яка виходить з наших домашніх водопровідних кранів, є чистою і чистою. Однак навіть чиста і чиста вода може мати неприємний запах або здаватися каламутній, що може поліпшити система фільтрації води. Насправді, домашня система фільтрації води може виправити загальний зовнішній вигляд, смак і запах водопровідної води, а також видалити деякі хімічні забруднення у воді. Якщо ви хочете поліпшити деякі аспекти питної води в вашому домі, ось деякі основні відомості про домашніх фільтрах для води.

Дві Конструкції Домашніх фільтрів Для Води

Точки використання пристрою є невеликі прилади, призначені для обробки пральної і питної води. Зазвичай вони встановлюються на кран, але можуть бути просто глечиками, в які вода наливається зверху, а потім самопливом опускається через фільтр.

Точкові пристрою входу - це більші пристрої, встановлені на водопровід будинку, і вони фільтрують всю воду, що надходить в будинок. Оскільки ці пристрої призначені для обробки великих обсягів води, точкові вхідні фільтри повинні бути підключені до домашньої системі водопостачання (що робить їх більш дорогими, ніж точкові фільтри).

Фільтри частинок

Ці конструкції використовують мембрану або екран для уловлювання зважених у воді частинок і їх фільтрації. Їх фільтруюча здатність залежить від розміру отворів в мембрані (вимірюється в мікронах або мільйонних частках дюйма). Чим менше число мікрон, тим менше отвори в порах і тим ефективніше фільтр.

Фільтри для твердих частинок зазвичай виготовляються або з волокон (віскоза або целюлоза), або з кераміки, які вловлюють частинки бруду, плаваючі волокна, а також деякі бактерії і паразити (хоча і недостатньо для очищення води). Вони не видаляють ніяких розчинених хімічних забруднень.

Фільтри з активованим вугіллям (AC)

Вугільні фільтри змінного струму ефективні для поліпшення смаку, зовнішнього вигляду і запаху води, оскільки вони ефективно видаляють органічні забруднення, що викликають ці проблеми.

Є два типи фільтрів змінного струму: гранульовані фільтри з активованим вугіллям, які використовують картридж, упакований з гранулами вуглецю, і твердо блокові фільтри з активованим вугіллям, які (що не дивно) використовують вуглець в блокової формі. З будь-яким типом вугільного фільтра вуглецеві гранули або дрібні пори в вугільному блоці вловлюють частинки і поглинають розчинені у воді речовини, такі як хлор, метал або пестициди.

Смоляні Фільтри

Використовуйте смоли для видалення забруднень і мінералів, які викликають відкладення в водопровідних трубах і на приладах, таких як кавники. Смоляні фільтри іноді комбінуються з вугільними активованими фільтрами, щоб забезпечити "подвійну фільтрацію" води для кращого видалення як розчинених хімічних речовин, так і часток

Може бути, Вам варто обзавестися водяним фільтром?

Якщо ви турбуєтеся про якість водопровідної води, то кип'ятіння перед вживанням - кращий спосіб переконатися у відсутності в ній живих мікроорганізмів. Однак якщо ви виявите, що ваша вода має неприємний смак, здається каламутній, брудної або має неприємний запах, фільтр для води безумовно покращить її. Домашні фільтри для води призначені для використання з мікро-біологічно безпечної водою, і жоден окремий фільтр для води не може видалити всі типи речовин з води, тому вам, можливо, доведеться подивитися на деякі з них, щоб знайти той, який може вирішити вашу конкретну проблему. Однак гарна новина полягає в тому, що фільтри для води зазвичай маркуються і повідомляють вам, що вони будуть видаляти.

ТОВАР ДОДАНИЙ В КОШИК